با بیشتر شدن استفاده از گوشی‌های هوشمند و بهتر شدن دوربین‌های موبایل، استفاده از برنامه‌های ویرایش عکس از به‌مراتب بیش‌تر از قبل شده، اما تعداد زیاد برنامه‌ها کار را برای انتخاب سخت کرده است. مادر این مقاله به معرفی و بررسی بهترین برنامه ویرایش عکس موبایل می‌پردازیم.

بهترین نرم افزار ویرایش عکس برای آیفون و اندروید

برنامه ویرایش عکس

۱.برنامه Lightroom CC

برنامه Adobe Lightroom CC را میتون به عنوان بهترین برنامه ویرایش عکس موبایل معرفی کرد.برنامه Lightroom به صورت رایگان می‌باشد.

مهم‌ترین قابلیت لایت روم ساخت کاتولگ برای هر عکس می‌باشد.این برنامه برای عکسان حرفه‌ای که به حرفه خود علاقه دارد ساخته شده به در ادیت عکس ها به آنها کمک های بسیاری می‌کند.

بعد از وارد کردن عکس به لایت روم شما قادر خواهید بود کلمات کلیدی ، عنوان و شرح عکس را به عکس خود اضافه کنید.برنامه لایت روم خود فیلتر های را برای عکس شما انخواب می‌کند.شما میتوانید با رای دادن به فیلتر ها به بهتر شدن آن ها کمک کنید که برنامه بهترین فیلتر هارو به شما پیشنهاد دهد.

این برنامه نسبت به فتوشاپ ساده تر و دسترسی ساده‌تری دارد.اما قدرت این برنامه از Picassa یا Photos بیشتر است.

ویرایش عکس

۲.برنامه Adobe Photoshop Express

adobe در برنامه های ویرایش عکس پیشگام است و برای کسانی که در زمینه عکاسی و ادیت عکس انجام می‌دهند نیاز به معرفی ندارد. این برنامه همچنین در نسخه های تلفن های هوشمند بسیار قدرمت ظاهر شده و جزء بهترین برنامه های ویرایش عکس موبایل گرفته است.

photoshop express تمامی ابزارهای ویرایش اولیه را به صورت رایگان در اخیار شما قرار می‌دهد. به طور مثال می‌توان به ابزار های برش ، چرخش و فیلتر های هوشمند اشاره کرد که برای ویرایش عکس ها به شما کمک می‌کند.

شما میتوانید تمامی تغییرات را به صورت استفاده از اسلایدر های ساده انجام دهید.

برنامه Adobe Photoshop Express را میتوانید برای اندروید و ios دانلود کنید و استفاده کنید.

بهترین برنامه ویرایش عکس

۴.برنامه VSCO Cam

اپلیکیشن VSCO Cam به عنوان یکی از برترین نرم افزار های موجود در زمینه ی ویرایش فایل های ویدئویی و تصاویر توانسته است با بیش از ۵۰ میلیون دانلود فعال امتیاز ۴.۴ از ۵.۰ را دریافت نماید.

برنامه VSCO Cam یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس برای آیفون و اندروید می‌باشد. VSCO Cam مجموعه بزرگ از فیلتر ها را در اخیار دارد که بسیار بهتر از فیتر های اینستاگرام می‌باشد.اکثر فیلتر ها به صورت رایگان در اخیار شما قرار داده شده اما برای بعضی فیلتر ها باید از نسخه پولی برنامه استفاده کنید.فیلتر های رایگان به اندازه کافی و بسیار مناسب هستند و نیاز به خرید نسخه پولی نخواهید داشت.

برنامه VSCO Cam دارای ابزار های روشن کردن عکس ، کنتراست ، تغییر رنگ ، بهبود کیفیت عکس ، چرخش ، بریدن و وضوح و قرار دادن سایه در عکس می‌باشد مه برای ویرایش عکس به شما کمک می‌کند.

به وضوح، این ابزار به اندازه کافی برای ویرایش عکس حرفه ای است.

ویرایش عکس برای آیفون و اندروید

۴.برنامه Snapseed

اگه می‌خواهید یک برنامه ویرایش عکس عالی استفاده کنید پیشنهاد ما Snapseed است. هنگامی که عکسها را به برنامه اضافه میکنید، تنظیم دستی را انتخاب کرده و در تصویر بالا یا پایین را بکشید. این به شما ابزارهای مختلفی نظیر کنتراست، اشباع و غیره را نشان می دهد.

هر یک را انتخاب کنید و به سادگی به سمت راست بکشید تا مقدار آن افزایش یابد یا در جهت مخالف آن را کاهش دهید.

برنامه Carbon

۵.برنامه CARBON

برنامه CARBON نیز از دیگر برنامه های محبوب عکسان که علاقه زیادی به عکس های سیاه و سفید دارند می‌باشد.

دوربین های شما به صورت خودکار عکس ها را به صورت رنگی ثبت می‌کنند ، پس چه کاری می توانید انجام دهید که چیزی کمی هنری تر را ایجاد کنید؟
کربن ابزار B & W است و تمامی فیلتر های خود را به صورت تک رنگ ارائه می‌دهد.

برنامه Afterlight 2

۶.برنامه Afterlight 2

برنامه The Afterlight 2 برخلاف تمام برنامه های ویرایش عکس هر ماه مطالب تازه و امکانات را به روزرسانی می‌کند.برای استفاده از تمامی امکانات برنامه ، نیاز به پرداخت بعد از هر آپدیت و به روز رسانی نیست و فقط یک بار باید هزینه استفاده از برنامه را پرداخت کنید.

این برنامه ابزار های زیادی را در اختیار شما قرار میدهد که از جمله آن ها میتوان به : برش ، روشنایی ، عمق دهنده ، سایه روشن ، و اظافه کردن رنگ به عکس اشاره کرد.

شما می‌توانید فیلتر ایجاد کنید و از انها برای سرعت بخشیدن به ویرایش عکس ها استفاده کنید.

2 دیدگاه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید