ایموجی های دلخواه خود را بسازید

اموجی‌ها بدون شک از محبوبیت بسیاری در بین کاربران برخوردار هستند. در حال حاضر تعداد قابل توجهی اموجی داریم که صورتک‌های زرد رنگ محبوب‌ترین آن‌ها هستند. اما تا به حال حس کرده‌اید که اموجی مورد نظر شما در بین آن‌ها نیست؟ یا دنبال اموجی خاصی بوده‌اید اما شبیه آن را در بین لیست اموجی‌ها ندیده باشید؟ شاید شما هم به فکر ساخت ایموجی دلخواه خود بوده اید،که سرانجام با قابلیت Emoji Builder به واقعیت پیوسته.

سایت Phlntn ابزار جالبی تحت عنوان Emoji Builder در اختیار کاربران گذاشته است که با کمک آن ایموجی های دلخواه خود را بسازید. این سایت تقریبا تمام آیتم‌هایی که در اموجی‌های دوست‌داشتنی به کار رفته است را دارا است و می‌توانید ترکیب دلخواه خود را از آن‌ها بسازید. برای مثال تمام حالت چشم‌ها، تمام حالت لب‌ها، تمام حالت ابروها و … در این سایت وجود دارد تا شما آن‌ها را به سلیقه‌ی خود روی صورتک‌های آماده‌ی انسان، گربه، دیو و … بچینید.

Emoji Builder بر مبنای ترکیب المان‌های ایموجی‌های استاندارد یونیکد کار می‌کند. بنابراین وقتی وارد صفحه اصلی‌اش می‌شوید، تمام آیتم‌ها برایتان آشناست. فقط باید مواردی که دوست دارید را برای ساخت ایموجی با هم تلفیق کنید تا به ترکیب باب میل‌تان برسید.

Emoji Builder

 

امکان جا به جایی آیتم های ایموجی

نکته جالب امکان جابجایی آیتم‌ها است به طوری که می‌توانید برای مثال محل قرارگیری چشم را تعییر دهید تا همه چیز آنطور که می‌خواهید پیش برود. در نهایت اموجی طراحی شده به صورت PNG به شما تحویل داده خواهد داشت.

ساخت ایموجی

▫️شما می‌توانید این تصویر ذخیره شده را توسط @Clippy به استیکر تبدیل کنید (دقت کنید که اموجی دانلود شده را به صورت File برای این آیدی ارسال کنید، نه تصویر) و آن را به سادگی برای دوستان خود ارسال کنید. حتی می‌توانید اموجی‌های زیادی بسازید و در نهایت آن‌ها را به کمک ربات @Stickers تبدیل به پک استیکر کنید تا همه قادر به استفاده از آن‌ها باشند.

 

امیدواریم این پست مفید واقع گردد .

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید