گوگل Go از مرز ۱۰۰ میلیون نصب گذشت

دسته بندی ها : مجله فناوری برتر 4 جولای 2019 آرمان محمدی پور 313 مشاهده
no thumbnail sigma

اپلیکیشن موبایل گوگل Go که مدتی است در فروشگاه اپلیکیشن گوگل عرضه شده، با استقبال درخورتوجه کاربران روبه‌رو شده است.

در مهر سال گذشته و در گزارشی اعلام شد اپلیکیشن موبایلگوگل Go از مرز ۱۰ میلیون نصب گذشته است. حالا این برنامه با عبور از بیش از ۱۰۰ میلیون نصب ازطریق فروشگاه اپلیکیشن گوگل به نقطه عطف دیگری دست یافته است. ازآنجاکه اپلیکیشن Google Go روی تمام تلفن‌های دارای سیستم‌عامل اندروید Go به‌صورت پیش‌فرض نصب شده، می‌توان این‌گونه استنباط کرد که Android Go حرکت موفقی برای گوگل بوده و فعال‌شدن هرچه‌بیشتر دستگاه‌های جدید با سیستم‌عامل Go نشان‌دهنده‌ی استقبال چشمگیر کاربران از این تلفن‌ها است.

سیستم‌عامل اندروید Go در کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل I/O 2017 معرفی شد. این سیستم‌عامل نسخه‌ی بهینه‌شده‌ی اندرویدO است و با عملکردی روان روی دستگاه‌هایی با حافظه کم طراحی شده است.

android go apps hero

البته، باید در نظر گرفت Google Go فقط برای سیستم‌عامل اندروید Go ساخته نشده و می‌توانید آن را روی دستگاهی هم نصب کنید که سیستم‌عامل معمول اندروید را دارد. این موضوع باعث می‌شود نتوان ارزیابی دقیقی از میزان فروش گوشی‌های اندروید Go کرد. ازآنجاکه این اپلیکیشن می‌تواند باعث کاهش میزان درخورتوجه مصرف داده در تلفن‌ها شود، احتمالا خیلی از گوشی‌های معمول اندرویدی، به‌ویژه در بازارهایی مانند هند و اندونزی و برزیل، نیز این برنامه را نصب کرده باشند. اپلیکیشن گوگل Go درواقع نسخه‌ی ارتقا‌یافته‌ی برنامه‌ی Search Lite قبل از سال ۲۰۱۷ است که تا حدودی با استقبال مواجه شد.

بااین‌حال، رشد مداوم تعداد نصب Google Go در فروشگاه گوگل‌پلی‌ می‌تواند شاخصی باشد که دستگاه‌های Go شکست‌ نخورده‌اند. با‌این‌همه، نمی‌توان عدد دقیقی از میزان فروش این دستگاه‌ها ارائه داد؛ زیرا گوگل تعداد دستگاه‌های عرضه‌شده با اندروید به بازار را گزارش نمی‌کند.

آرمان محمدی پور

بیش از 5 سال است که با وردپرس کار می کنم و در حوزه هایی چون سئو و محتوا سازی مطابق با الگوریتم های روز گوگل گام برداشتم و پس از آن شروع به یاد گیری روش های کسب درآمد آنلاین شدم به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دیجیتال مارکتینگ پرداختم. اکنون شروع به ساختن آموزش در تمامی زمینه های کسب و کار دیجیتال کرده ام و امید وارم این آموزش ها مورد قبول تمامی کاربران قرار گیرد.

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

لینک کوتاه :
0