حذف خود به خود پیامک‌های کاربران پیکسل 3

دسته بندی :فناوری 18 نوامبر 2018 آرمان محمدی پور 541
no thumbnail sigma

حذف خود به خود پیامک‌های کاربران پیکسل 3

کاربران گوشی های پیکسل شاهد انواع و اقسام مشکلات عجیب و غریب هستند که البته اغلب با بروزرسانی نرم‌افزاری هم قابل حل بوده‌اند. صدای نویز بلندگوها، داغ شدن بیش از اندازه در زمان شارژ و برخی مشکلات در مدیریت حافظه رم در گوشی‌های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ اکس‌ال را که کنار بگذاریم، این مشکلات عجیب پیکسل 3 یعنی حذف خود به خود پیامک‌های کاربران پیکسل 3 را پیدا کرده است که در آن، پیامک کاربران حذف می‌شود.

گوگل قول داده مشکل مدیریت حافظه رم را در هفته‌های پیش رو و با عرضه یک بروزرسانی نرم‌افزاری حل کند. درواقع به نظر می‌رسد مشکل جدید از همین مشکل مدیریت حافظه رم نشات می‌گیرد. مدیریت بد حافظه رم در این گوشی پیش‌تر موجب این شده بود برخی عکس‌های گالری پاک شوند و یا حتی در حین استفاده از یک اپلیکیشن، شاهد بسته شدن آن اپلیکیشن باشیم. حذف شدن پیامک‌های قدیمی نیز احتمالا به همین بخش مربوط می‌شود.

 

 مشکلات عجیب پیکسل 3

 مشکلات عجیب پیکسل 3

طبق گزارش‌ها، این رفتار عجیب از گوشی در کاربرانی مشاهده شده که بروزرسانی امنیتی ماه نوامبر را دریافت کرده‌اند. فعلا در حال حاضر بهتر است کاربران گوشی‌های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ اکس‌ال بروزرسانی ماه نوامبر را نصب نکنند و یا قبل از نصب، از تمام پیامک‌های خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنند. گوگل این مشکل را تأیید و اعلام کرده که تعداد کمی از کاربران پیکسل 3 با این مشکل برخورده اند و به زودی آپدیتی برای رفع آن ارائه می شود.

داستان به مشکل خوردن مدیریت حافظه رم در این گوشی‌ها را شاید بتوان به نوعی به حافظه رم چهار گیگابایتی این گوشی‌ها ارتباط داد. دیگر شرکت‌ها معمولا پرچمداران اندرویدی خود را حداقل با حافظه رم ۶ گیگابایتی عرضه می‌کنند و این مشکلات عجیب و غریب را هم ندارند. شاید بهتر بود گوگل نیز امسال قید رم چهار گیگابایتی را بزند و سراغ یک رم ۶ یا ۸ گیگابایتی برای پرچمداران خود برود.

 

امیدواریم این پست مفید واقع گردد .

آرمان محمدی پور

بیش از 5 سال است که با وردپرس کار می کنم و در حوزه هایی چون سئو و محتوا سازی مطابق با الگوریتم های روز گوگل گام برداشتم و پس از آن شروع به یاد گیری روش های کسب درآمد آنلاین شدم به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دیجیتال مارکتینگ پرداختم. اکنون شروع به ساختن آموزش در تمامی زمینه های کسب و کار دیجیتال کرده ام و امید وارم این آموزش ها مورد قبول تمامی کاربران قرار گیرد.

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0