قابلیت استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام به کاربران کمک میکند تا به صورت همزمان از چند اکانت استفاده کنند.با این ویژگی کاربران بدون اینکه از حساب کاربری‌شان خارج شوند، می‌توانند سایر اکانت‌های خودشان را بررسی کنند.

آموزش اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام

فرض کنید هم اکنون یک اکانت اینستاگرام را در این برنامه فعال دارید و حالا می‌خواهید یک اکانت جدید را هم به آن اضافه کنید. برای انجام این کار کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

instagram-multiple-2

  • اینستاگرام را اجرا و به بخش پروفایل (Profile) بروید.
  • آیکون چرخ دنده را از گوشه سمت راست و بالای صفحه انتخاب کنید.
  • گزینه Add Account را انتخاب نمایید.

instagram-multiple-3

  • نام کاربری و رمز عبور اکانت جدید خود را در دو فیلد ارائه شده وارد کنید.
  • گزینه Login را لمس کنید.

به این صورت یک اکانت جدید به اینستاگرام شما اضافه می‌شود. به همین صورت می‌توانید اکانت های دیگر سوم، چهارم و غیره را هم به اینستاگرام اضافه کنید. زمانی که اکانت های مورد نظرتان را به اینستاگرام اضافه کردید، در بخش پروفایل و بالای صفحه (کنار نام اکانت) مثل عکس زیر یک نماد فلش نمایان می‌شود. با لمس این فلش لیست اکانت های قابل انتخاب شما نمایش داده می‌شوند.

instagram-multiple-4

بنابراین هر زمان که تمایل داشتید می‌توانید با لمس آیکون فلش از بخش پروفایل و سپس انتخاب اکانت مورد نظرتان، وارد آن اکانت شوید. در نظر داشته باشید که برای ارسال کردن هر پست جدید در این شرایط باید وارد اکانتی شوید که دوست دارید پست شما در آن ارسال شود. بنابراین دقت کنید که اشتباه نکنید و پست‌های خود را اشتباها در اکانت های دیگر ارسال ننمایید.

کلام آخر

بنابراین با نحوه استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام آشنا شدید. فراموش نکنید که برای استفاده از این ویژگی نیازی به نصب کردن هیچ برنامه جانبی نخواهید داشت و خود اپلیکیشن رسمی اینستاگرام این قابلیت را ارائه می‌کند. امیدوار هستیم از این مقاله لذت برده باشید.

 

3 دیدگاه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید