تماس تصویری ایمن در تلگرام

دسته بندی ها : مجله فناوری برتر 24 آوریل 2020 آرمان محمدی پور 543 مشاهده
تلگرام

سرویس پیام رسانی تلگرام ماهانه 400 میلیون کاربر فعال را به خود اختصاص داده است.

پیام رسان تلگرام

تلگرام توسط Pavel Durov تاسیس شد که سایت شبکه اجتماعی روسی را نیز تاسیس کرد و گفته هر روز حدود یک میلیون و نیم کاربر را اضافه می‌کند و بیشترین دانلود را در میان برنامه‌ها و رسانه های اجتماعی در بیش از ۲۰ کشور دنیا برخوردار است.

تلگرام در پاسخ به محبوبیت روزافزون Zoom و Houseparty سعی در ارائه یک ویژگی تماس ویدیویی ایمن برای کاربران خود در سال جاری دارد.با این حال ، این شرکت که مقر آن در دبی قرار دارد ، در مورد آینده کیف پول cryptocurrency و TON blockchain که در سال ۲۰۱۸ اعلام کرده بود صحبت نکرد اما در اوایل سال جاری به بهره برداری رسید.

شرکت تلگرام در یک مقاله گفته است که “از آنجا که شکاف محبوبیت بین تلگرام و رقبای قدیمی تر باریک می شود ما اعتبار بیشتر و بیشتری را در این فرض دریافت می‌کنیم”.

تلگرام با ده ها سرویس پیام رسانی محبوب از جمله WhatsApp که بیش از 2 میلیارد کاربر در سطح جهان را به خود اختصاص داده است، رقابت می کند. تلگرام اغلب وقتی سرویس های متعلق به فیسبوک با قطع شدن مواجه است، بیشترین افزایش کاربر خود را مشاهده می کند. همچنین می‌توان دوروف را یکی از منتقدان اصلی واتس اپ دانست.

تلگرام

نسخه Telegram desktop

نسخه Telegram desktop، که مانند برنامه های WhatsApp برای اتصال نیاز به گوشی دارند بدون هیچ گونه نیاز به اتصال تلفن به اینترنت برای عملکرد می توان از آن استفاده کرد و طیف وسیعی از ویژگی ها از جمله پوشه ها و حافظه ابری آن به محبوبیت آن افزوده و آن را به یک مجموعه وفادار از کاربران تبدیل کرده‌است.

اما این ویژگی ها باعث سوء استفاده از پلتفرم آن شده است که حداقل چند میلیون کاربر آن را به خدمات توزیع و بارگیری نسخه های غیرقانونی فیلم ها، آهنگ ها و برنامه ها متکی هستند.

تلگرام همواره با بی‌توجهی به نظرات مقامات دولتی و شرکت های مختلف عمل کرده است، که منجر به موارد منع استفاده شده است. تلگرام، که در چین ممنوع است، پرجمعیت ترین کشور جهان به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای آن شمارش می شود.

مردم چین برای استفاده و دانلود تلگرام از شبکه های خصوصی مجازی (VPN) استفاده می کنند. با وجود فیلتر های شدید موجود در چین و سانسور شدید خبر ها، برنامه تلگرام به مکان ایمن برای کاربران WeChat تبدیل شده است. مخصوصا برای کاربرانی که به دنبال اطلاعات معتبری در مورد coronavirus در اوایل سال جاری بودند.

تلگرام امروز یک دایرکتوری استیکر را رونمایی کرده که در آن بیش از 20،000 استیکر وجود دارد و تعداد کمی از پیشرفت ها از جمله گزینه مرتبط با بارگذاری فایل‌ها در گوشی‌های اندرویدی دچار تغییراتی شده را شرح داده است. این شرکت همچنین اعلام کرد که در حال ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی آموزشی برای دانشجویان است و طرح‌هایی برای توزیع ۴۰۰۰۰۰ یورو به سازندگان برای ایجاد این آزمایش‌ها دارد.

هفته گذشته TechCrunch فهمید که این سرویس به نقطه عطف 400 میلیون کاربر رسیده است، اما در آن زمان تلگرام به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

آرمان محمدی پور

بیش از 5 سال است که با وردپرس کار می کنم و در حوزه هایی چون سئو و محتوا سازی مطابق با الگوریتم های روز گوگل گام برداشتم و پس از آن شروع به یاد گیری روش های کسب درآمد آنلاین شدم به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دیجیتال مارکتینگ پرداختم. اکنون شروع به ساختن آموزش در تمامی زمینه های کسب و کار دیجیتال کرده ام و امید وارم این آموزش ها مورد قبول تمامی کاربران قرار گیرد.

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

لینک کوتاه :
0